Чудотворець Миколай, ти усіх оберігай!

Настала чарівна пора для всіх дорослих та дітей : прийшла зима, а з нею Новорічні та Різдвяні свята. Діти з нетерпінням чекають Святого Миколая, коли він їм принесе подарунки та покладе під подушки. Миколай жив майже 1700 років тому у Візантії. Батьки його – Феофан і Нонна виховували сина достойною людиною та залишили чималий спадок. Однак Миколай не скористався цим багатством, а роздав його бідним. За переказами, Святий Миколай допомагав зі своїх заощаджень не лише тим, хто звертався до нього за поміччю, але насамперед тим, що соромились просити. Найчастіше він робив це таємно. Відомо, також, що силою молитви, глибокою вірою в Бога творив Миколай чудеса : зцілював безнадійно хворих, втишував буйне море, припиняв розбрат, встановлював мир посеред війни… Тому його ще називають Чудотворцем.

Розпочався цикл свят театралізованим дійством під назвою «Чудотворець Миколай, ти усіх оберігай!». Щорічно напередодні цього свята працівники дитячої бібліотеки організовують різні конкурси і вікторини та власними силами готують подарунки «від Миколая» для вихованців Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи № 3 для дітей із особливими потребами.
Цьогоріч також для цих діток учні 2-Б класу ЗОШ № 3 (класовод – Березовська О. Є.) розіграли казкову виставу про здійснення найзаповітніших мрій, а бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Шкварчук Г. П. задіяла всіх учасників у веселих новорічних іграх.
Учні 3- х класів спеціальної ЗОШ № 3 відгадували загадки та приймали участь у конкурсах.

 

DSCN7155 DSCN7174 DSCN7171 DSCN7176 DSCN7205 DSCN7207 DSCN7192 DSCN7196 DSCN7199 DSCN7187 DSCN7182 DSCN7202 DSCN7210

Comments are closed.