26 квітня 2016 року виповнюється 30 років з моменту страшної техногенної катастрофи й величезної екологічної біди світового масштабу на Чорнобильській АЕС. Саме цій даті присвячена зустріч працівника Чернівецької обласної бібліотеки для дітей Шкварчук Галини з читачами, учнями 7-в класу ЗОШ № 5 (керівник: Бавровська Е. М.). Діти почули страшні факти про вибух на атомній електростанції, дізнались про [Continue]