Проєкт від програми «ПОЛіС» «Community Policing» «Поліція і Спільнота» за підтримки та сприяння Міжнародної організації IREX

        З грудня 2017 по березень 2018 р. р. в Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей діятиме проект Міжнародної організації IREX програми ПОЛіС «Поліція і спільнота». Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.

Ідея цього проекту – поєднати зусилля поліції і громади, вчитися не бути байдужими та приймати превентивні міри, а також налагоджувати співпрацю між поліцією і тими, для кого вона працює та кого захищає.

Чернівецька обласна бібліотека для дітей має на меті розширити коло партнерів, залучивши патрульну поліцію міста Чернівці. Вибудувати плідну співпрацю між поліцією та читачами бібліотеки (учнями шкіл м. Чернівці), шляхом організації зустрічей на базі бібліотеки, які дадуть можливість читачам познайомитись, поспілкуватись та зблизитись з патрульними нашого міста, дізнатись про їх роботу, навчитись безпеці на дорозі – однією з базових потреб людини, а також популяризація професії поліцейського серед старшокласників.

В рамках реалізації проекту у Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей спільно з патрульною поліцією міста Чернівці для різних вікових груп буде проведено такі заходи:

 

1.Відкритий мікрофон «Моя професія – поліцейський  (7 грудня 2017);

          2. STOPchildren “Як не стати учасником ДТП» (14 грудня 2017);

         3.Абетка маленького пішохода «Світлофоркін попереджає» (січень 2018);

         4. Бібліотечний навігатор «Автомобіль. Дорога. Пішохід» (лютий 2018);

         5. Бібліораллі «Зі знаками дружи – не знатимеш біди» (березень 2018).

Бібліотека спільно з УПП в Чернівецькій області продовжила свою роботу у проєктах: “Безпечне літо з поліцейським”, “Казка з поліцейським”, “Безпека дітей”.

 

 

Керівник проекту:

Прохіра Рудая,

заступник директора по науковій роботі

Comments are closed.