Проєкт «Еко-альтанка у дворику бібліотеки»

B6A6C7E4-D924-4017-B6B4-922683EB9EDD

З липня по жовтень 2021 року в КУ «Чернівецькао бласна бібліотека для дітей» буде діяти проєкт«Еко-альтанка у дворику бібліотеки» в рамках проєктів соціальної дії «Активні громадяни». Він здійснюється Британською Радою спільно з ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа» та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання».

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення між секторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Мета проєкту – облаштування еко-альтанки у дворику бібліотеки для дітей міста Чернівці влітку 2021 року, для того, щоб зацікавити і залучити дітей громади до екоспрямованих заходів, а саме еко-читання та майстер-класів, і при цьому виствітлити процес на інтернет ресурсах бібліотеки.

Ціль проєкту – залучити дітей громади та викликати у них бажання доглядати за природою, берегти природні багатства, а також навчити їх корисним екозвичкам, важливим для майбутнього міста Чернівці та ПЛАНЕТИ.

У період реалізації проєкту буде проведено майстер-клас з:

– виготовлення кошика з паперової лози (макулатура);

– виготовлення прикрас для волосся (зі старих джинсів);

– виготовлення вази у техніці декупаж (з використаної пляшки);

– виготовлення годівнички з пластикових кришечок;

– пенал для ручок із пет пляшки;

– панно з природних матеріалів;

– скульптура в техніці пап’є маше із використаних яєчних лотків

та:

– еко-читання «Чисте місто починається з тебе»;

– еко-вікторина «Водні ресурси – артерії життя»;

– еко-роздум «Екологічне майбутнє: чи є воно?»;

– еко-урок «Наш виклик або як розвиватись у стилі Eko-mind»;

– еко-квест «Екологічний спосіб життя: Міф чи реальність».

Еко-читання сформують екологічний спосіб життя і мислення та прищеплять розуміння необхідності берегти природу від знищення та забруднення, а майстер-класи навчать дітей з використаних речей, які не придатні для використання, можуть слугувати для виготовлення креативних речей. Все це буде підкріплено книгами про природу та екологію.

Проєкт сприятиме досягненню соціальної згуртованості в громаді, а саме, готові вироби стануть приємним подарунком для дітей з малозабезпечених сімей та онкохворих дітей за допомогою благодійного фонду «Подаруй дитині життя», шляхом проведення акції «Подаруй хвилини щастя».

Облаштування еко-альтанки у дворику бібліотеки допоможе зацікавити і залучити дітей громади до екоспрямованих заходів. Такий простір надасть можливість проводити роботу з дітьми серед природи.

Еко-альтанка у дворику бібліотеки

Comments are closed.