ІІ Всеукраїнський екологічний конкурс дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках»

Шановні друзі!
З 01 лютого 2023 року розпочинається ІІ Всеукраїнський екологічний конкурс «Майбутнє планети у наших руках». Тема року — «Вплив війни на природу України: наслідки та шляхи відновлення». Організатори Конкурсу: Національна бібліотека України для дітей, Державна екологічна інспекція України, Національна спілка художників України, Громадська організація «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», Благодійна організація «Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», народний депутат України IX скликання Олена Криворучкіна за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

1Умови:

Детальні умови читайте у Положенні.: https://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=10471

 • У Конкурсі беруть участь діти до 18 років у 3-х вікових категоріях:

  дошкільники та учні 1-4 класів;
  — учні 5-8 класів;
  — учні 9-11 класів.

 • На Конкурс приймаються індивідуальні та колективні роботи у кожній віковій категорії.

 • Конкурсні роботи готуються за тематичними напрямами:

• Вплив війни на природу України;
• Наше майбутнє — чисте й доглянуте довкілля;
• Скажемо «Ні» забрудненню Землі.

 • Конкурс проводиться з 1 лютого до 22 квітня 2023 року у три тури:

  перший — з 1 лютого по 5 березня — на місцевому рівні у територіальних громадах;
  другий — з 6 по 20 березня — на обласному рівні;
  третій (підсумковий) — 3 21 березня по 22 квітня на загальнодержавному рівні у НБУ для дітей.

Учасники Конкурсу кожної вікової категорії готують малюнок формату А-3 з назвою за обраним тематичним напрямом, виконані будь-якими художніми засобами і техніками, який за змістом і жанром відповідає темі та містить авторське бачення покращення екологічної ситуації в Україні.

 

Роботи переможців першого туру надсилати до 15 березня 2023 р. на адресу Чернівецької обласної бібліотеки для дітей : 58001, м. Чернівці, вул. Т. Шевченка, 29.

Перебіг Конкурсу

 1. Малюнки, виготовлені учасниками Конкурсу на місцевому рівні, направляються до бібліотеки ТГ за місцем проживання учасника, яка відправляє зібрані роботи до обласних бібліотек для дітей.
 2. Обласні бібліотеки для дітей збирають малюнки учасників з усієї області, визначають переможців обласного туру в усіх вікових категоріях серед індивідуальних і колективних робіт та не пізніше 20 березня відправляють їх до НБУ для дітей з метою підбиття підсумків Конкурсу.
 3. Роботи надсилаються з коротким повідомленням: ПІБ автора у називному відмінку, його повна дата народження, домашня адреса (поштова), контактний телефон для зв’язку (у т.ч. батьків чи керівників); для колективних робіт: назва гуртка, ПІБ його керівника, мобільний телефон для зв’язку.
 4. Роботи учасників, які мешкають на тимчасово окупованих територіях та у зонах ведення активних бойових дій, можуть направлятися в електронному вигляді.

Визначення та відзначення переможців Конкурсу

Для переможців Конкурсу в кожній віковій категорії серед індивідуальних та колективних робіт встановлюються І, ІІ, ІІІ місця.

Обласні журі Конкурсу підсумовують та визначають 3-х переможців у кожній віковій категорії серед індивідуальних і групових учасників. Конкурсні роботи переможців обласних турів надсилаються разом із протоколами до головного Організаційного комітету в Національну бібліотеку України для дітей

За результатами Конкурсу буде підготовлено Альманах творчих робіт, до якого увійдуть 100 кращих малюнків.

Comments are closed.