Листопад 2019 року – багатий на ювілеї. Крім того, що наша дитяча книгозбірня відзначала 75 років з дня заснування, також і Чернівецькому літературно-меморіального музею Ольги Кобилянської виповнилась така сама поважна дата і співпадає вона з днем народження нашої славної краянки, Ольги Кобилянської – 27 листопада. Це єдиний в Україні літературно-меморіальний музей письменниці, розміщений у будинку, в якому Ольга Кобилянська жила від 1925 року до самої смерті.
Літературно-музичну імпрезу “Незабутня зірка Буковини”,присвячену дню народженню О. Ю. Кобилянської, підготували завідуюча відділом обслуговування учнів 5-9 класів Краснова А. М. спільно з художнім керівником поетичного театру, головою циклової комісії спеціалізації видовищно-театралізованих заходів, викладачем-методистом Чернівецького обласного коледжу мистецтв ім. С. Воробкевича, відмінником освіти України, лауреатом обласної мистецької премії ім. Сіді Таль, Сорочаном Георгієм Івановичем та його студентами (4 курс, спеціалізація видовищно-театралізовані заходи спеціальність “Сценічне мистецтво”), учасницями поетичного театру коледжу мистецтв ім.. С.Воробкевича,,Анастасією Тупкал, Проданюк Анною, Сербенюк Александрою. Актори-стеденти розіграли уривок з п’єси «Земля» (зустріч Анни з Рахірою) та театралізована імпреза “У неділю рано зілля копала”.
Бібліотекар також познайомила присутніх з цікавими фактами з життя Ольги Кобилянської та історією музею письменниці. У музеї, серед численних експонатів і особистих речей, зберігається унікальний документ — щоденник Кобилянської. Ще тривала Друга світова війна, а у звільнених Чернівцях 27 листопада 1944 року перші відвідувачі переступили поріг музею письменниці, а 29 листопада, неподалік музею, на вул. Шевченка, перші читачі завітали до Чернівецької обласної бібліотеки для дітей.