Міжнародний конкурс дитячої листівки «Дітям світу – сонце й мир!» до Всесвітнього дня дитини

285491572_2624952810970329_5380984951531126008_n

Національна бібліотека України для дітей, Національна секція Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY, ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», Благодійна організація «Благодійний фонд розвитку Національної бібліотеки України для дітей», Національна спілка художників України та ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України оголошують Міжнародний конкурс дитячої листівки «Дітям світу – сонце й мир!» до Всесвітнього дня дитини (далі – Конкурс) у рамках відзначення Всесвітнього дня дитини (20 листопада) – Міжнародного дня ООН, встановленого резолюцією 836 (IX) Генеральної Асамблеї ООН днем світового братерства і взаєморозуміння дітей, а також підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

1. Інформація про проведення Конкурсу оприлюднюється на офіційних вебсайтах НБУ для дітей, партнерів та співорганізаторів, Міністерства культури та інформаційної політики України, на сайтах бібліотек для дітей-учасниць Конкурсу, а також в інших засобах масової інформації.

2. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VІ від 1 червня 2010 року.

Умови Конкурсу

У Конкурсі беруть участь діти з України та інших країн світу.
1. Конкурс проводиться з 1 червня по 20 листопада (Всесвітній день дитини) 2022 року у три тури:
перший – з 1 червня до 30 вересня на місцевому рівні;
другий – з 1 жовтня по 15 жовтня на обласному та міжнародному рівні;
третій – з 16 жовтня по 20 листопада (підсумковий).

2. На Конкурс приймаються виключно індивідуальні роботи.

3. Учасники Конкурсу готують малюнок-листівку, що відповідає темі Конкурсу, розмір виключно формату А-4, з використанням будь-яких матеріалів, паперу, тканин, за допомогою олівців, фарб чи фломастерів, будь-якою мистецькою технікою.

4. Учасники з України направляють свої листівки на поштову адресу обласної бібліотеки для дітей для визначення переможців обласного туру: 58001, КУ “Чернівецька обласна бібліотека для дітей”, м. Чернівці, вул. Т. Шевченка, 29

5. Листівки від зарубіжних учасників оцифровуються і направляються на електронну пошту nbudd@ukr.net.

6. Листівки надсилаються із коротким повідомленням про автора: прізвище, ім’я у називному відмінку, його дата народження та клас, у якому навчається, домашня адреса, електронна пошта, мобільний телефон свій та одного з батьків із зазначенням його ім’я.

7. До участі у конкурсі не допускаються роботи, які не відповідають умовам, що визначені цим положенням.

Визначення та відзначення переможців Конкурсу

Місцеві журі Конкурсу підбивають підсумки та до 15 жовтня 2022 року визначають по три переможця у 3-х вікових категоріях:
– читачі-учні 1-4 кл.;
– читачі-учні 5-8 кл.;
– читачі-учні 9-11 кл.
8. Для переможців Конкурсу в кожній віковій категорії встановлюються І, ІІ,, ІІІ місця.
9. Почесне журі оцінює листівки, що надійшли від місцевих журі, та до 20 листопада 2022 року визначає переможців.
10. Усі учасники, конкурсні роботи яких пройшли у третій підсумковий тур, отримають електронний сертифікат фіналіста Конкурсу.
11. Переможців Конкурсу буде оголошено 20 листопада у Всесвітній день дитини. Вони будуть відзначені дипломами та пам’ятними призами.

 

За підсумками буде підготовлено АЛЬМАНАХ за результатами Міжнародного конкурсу дитячої листівки «Дітям світу – сонце й мир!» до Всесвітнього дня дитини, куди увійдуть 100 кращих робіт.
За результатами Конкурсу планується благодійний аукціон-продаж листівок. Придбати їх можна буде на сайті IBBY UA. Кошти від продажу листівок підуть на підтримку дітей, що постраждали від війни

Comments are closed.