Обласний онлайн-челендж відеопоезій «#Непереможні #Незалежні» до Дня Незалежності України

З нагоди відзначення Дня Незалежності України КУ «Чернівецька обласна бібліотека для дітей» спільно з Чернівецькою обласною організацією НСПУ, ГО «Об’єднання митців Буковини», за підтримки Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації), проводить онлайн-челендж відеопоезій «#Непереможні #Незалежні».

Умови:

1. До участі у Онлайн-челенджі запрошуються діти віком 6-18 років.
2. Онлайн-челендж проводиться з 1 серпня по 20 серпня 2022 року.
3. Учасники готують відеопоезію, яка за змістом і жанром відповідає загальній ідеї Онлайн-челенджу, дотримуючись наступних вимог:
• підготувати відео декламування віршів, присвячених Дню Незалежності України, Захисникам України, та віршів, народжених боротьбою України за свою незалежність з рф;
• декламувати можна авторські та власні вірші відповідної тематики;
• тривалість відео – 1-3 хвилини;
• надсилати відео на електронну адресу бібліотеки: childlibbuk@ukr.net або на месенджер сторінки у Фейсбуці.
4. Критерії оцінки робіт: відповідність умовам та вимогам Онлайн-челенджу; виразність та артистичність виконання поезії; повнота розкриття теми; естетичність та оригінальність; нестандартність обраних матеріалів та технічних прийомів; оригінальність відеороботи
5. Роботи надсилаються із зазначенням назви та автора вірша, а також обов’язковим коротким повідомленням про виконавця: прізвище, ім’я, вік, клас/школа, домашня адреса.

 

Детальніше про умови та відзначення переможців:

Положення онлайн-челенджу до Дня Незалежності

Comments are closed.