Онлайн-презентація книги Богдана Красавцева “Еко-історії для моїх маленьких друзів”

Приємно поспілкуватись з автором та дізнатись багато цікавого про охорону довкілля, стати експертом у сортуванні сміття, використанні екологічних миючих засобів, висаджувані дерев, тощо.
Сьогодні читачі Чернівецької обласної бібліотеки для дітей мали чудову нагоду познайомитись з автором книги “Еко-історії для моїх маленьких друзів”, Богданом Красавцевим. Спілкування відбулось в онлайн-режимі.
До онлайн-зустрічі також приєднались працівники Публічних та дитячих бібліотек області.
Автор розповів про те, як виникла книга, про свої вподобання. Читачі-учні ЗОШ #2 мандрували сторінками книги та дізнались багато цікавих фактів. Наприклад, як правильно збирати ягоди. До речі, саме історія “Чорницю, не плач”, яка ввійшла до презентованої книги, є одна з найулюбленіших самого автора. Не залишили байдужими школярів і інші історії. Прочитавши книгу “Еко-історії для моїх маленьких друзів”, можна не лише навчитись правильно доглядати за навколишнім середовищем, а й помандрувати різними містами України. Якщо ви прочитаєте історію “Гриць, який любив дерева”, то опинитесь у нашому рідному місті Чернівці. “Маленький скульптор Карло” знайомить зі Львовом. Також згадуються Одеса, Київ, Макарів. Книга допоможе також тим, хто хоче вдосконалити іноземну мову, адже кожна казкова історія перекладена англійською мовою. Пан Богдан є журналістом та громадським активістом. До написання цієї книги, його надихнув син, який змалку привчається жити екологічно свідомо.
“Еко-історії для моїх маленьких друзів” – дуже важлива для екологічного виховання дітей. Вона доступно розповідає про охорону довкілля і шкідливість забруднення навколишнього середовища. Маленькі книголюби можуть поспілкуватись з паном Богданом, надіславши йому на електронну скриньку листа про враження від цієї книги, про гарні екологічні вчинки, тощо: kybkolo@gmail.com.
Також можна ознайомитись з електронною версією книги: https://dl.orangedox.com/ecohistory…
Шановні читачі! Бережіть і любіть природу, а вона віддячить нам чистим повітрям, джерельною прозорою водою, смачними безпечними ягодами та фруктами, зеленими деревами, життям без екологічних катастроф! Чекаємо вас у бібліотеці!
Вдячні автору за подаровану книгу та гарне спілкування!

Comments are closed.