Під небесами Чернівців живе душа

1 січня 2020 року відзначив свій славний 70-річний ювілей Володимир Оксентійович Вознюк, відомий поет-лірик, літературознавець, культуролог, культурно-громадський діяч, автор десяти поетичних збірок, низки публікацій у періодиці, член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників, Національної спілки кінематографістів України, заслужений працівник культури України, нагороджений преміями імені братів Лепких, Д.Загула, С.Воробкевича, П.Тичини, О.Кобилянської, Т. Мельничука, Р. Федоріва, О. Романця.
Чернівецька обласна бібліотека для дітей до ювілею письменника, який неодноразово спілкувався з читачами дитячої книгозбірні, підготувала книжково-ілюстративну виставку-персоналію “Під небесами Чернівців живе душа”. На виставці представлені книги Володимира Вознюка та статті про життя та творчість ювіляра. Користвуачі бібліотеки мають змогу ознайомитися з творчістю літературознавця та його біографією. Також цікаво буде книголюбам послухати відомі всім пісні,слова Вознюка: “Відлуння твоїх кроків”, “Казка гір”, “Помирає скрипаль”.
Володимир Оксентійович 1969-го року став відомим всій Україні як співавтор популярної пісні «Відлуння твоїх кроків», музику до якої написав Володимир Івасюк. Володимир Вознюк також вже багато років працює директором у Чернівецькому літературно-меморіальному музеї Ольги Кобилянської. Він плідно працював і працює над дослідженнями у галузі українського літературознавства, переважно у тій його ділянці, що вивчає життя і творчість Ольги Юліанівни Кобилянської. На книжковій виставці предсталені такі його літературознавчі книги: “Про Ольгу Кобилянську”, “Ольга Кобилянська”, “Буковинські адреси Ольги Кобилянської”.
Запрошуємо всіх бажаючих поринути у чудовий, глибокий світ поетичних творів Володимира Вознюка та ознайомитися з літературою, представленою на книжковій виставці в дитячій книгозбірні.
Чернівецька обласна бібліотека для дітей щиро вітає Володимира Оксентійовича з ювілеєм! Бажаємо йому міцного здоров’я, добра та творчого натхнення на многії літа!

Comments are closed.