Увага! Розпочався Всеукраїнський дитячий літературний конкурс “Творчі канікули”

Шановні читачі-буковинчики! Розпочався щорічний Всеукраїнський дитячий літературний конкурс “Творчі канікули”.

Організаторами Конкурсу є: Національна секція Міжнародної ради з дитячої книги (UA IBBY), Національна спілка письменників України, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, Фонд Миколи Томенка
«Рідна країна», Національна бібліотека України для дітей.
Співорганізатори на місцях – обласні бібліотеки для дітей.

Конкурс проводиться в електронному форматі.

У Конкурсі беруть участь діти з усіх областей України у 2-х вікових
категоріях:
читачі-учні (вихованці) 11-13 років;
читачі-учні (вихованці) 14-18 років.

Конкурс проводиться у 7 номінаціях:

 «Знайомтеся — це ми!»

«Так, я люблю Україну» 

«Природа — джерело натхнення та краси» 

«І в кожному із нас уже живе філософ!» 

«Моя майбутня професія» 

«Безмежний світ моєї уяви» 

«Далі буде? Ні, «далі» — вже є!»

Конкурс проводиться з 2 червня по 15 листопада 2021 року у два тури: перший – з 2 червня по 15 вересня на обласному рівні; другий, підсумковий – з 15 вересня по 15 листопада в місті Києві. 

Учасники Конкурсу кожної вікової категорії готують прозовий або поетичний твір, який за темою відповідає певній номінації.

Творчі роботи учасників І етапу (обласного) надсилаються в електронному вигляді на електронну адресу обласної бібліотеки для дітей до 01 вересня 2021 р.: childlibbuk@ukr.net

 

Вимоги до роботи: обсяг не більше 10 сторінок у форматі Microsoft Word або RTF, шрифт – Times New Roman (12 розмір), 1,5 міжрядковий інтервал, усі поля – 1,5 см, сторінки формату А4, без ілюстрацій та додаткового оформлення.

Учасники-автори зазначають свої дані (ПІБ, вік, домашню адресу, контактний телефон) на останній сторінці конкурсної роботи (документ у формат Microsoft Word або RTF) та додатковим вкладенням (окремим файлом у форматі JPG) прикріплюють своє портретне фото.

Обласні оргкомітети до 15 вересня 2021 року надсилають на електронну адресу Національної бібліотеки України для дітей nbudd@ukr.net на розгляд Головного журі до 14 робіт від кожної області (за наявності по 1 роботі у кожній номінації для кожної вікової категорії).

Чекаємо ваші поетичні або прозові твори у відповідних номінаціях! Надсилайте роботи на електронну адресу Чернівецької обласної бібліотеки для дітей: childlibbuk@ukr.net.

Твори та перемагай!

На зображенні може бути: текст

Comments are closed.