Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Вільнюсу – 700» з нагоди відзначення 700-річчя столиці Литовської Республіки

image001Шановні друзі!

Серед багатьох європейських країн, які підтримали Україну під час війни, була Литовська Республіка. Вона не тільки стала її потужним голосом на міжнародній арені, але й захисником української культури у цей нелегкий для нашої країни час, адже підтримка є незамінним важелем для сталого розвитку у багатьох сферах, у тому числі й культурній.

Національна бібліотека України для дітей оголошує Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Вільнюсу — 700» з нагоди відзначення 700-річчя від дня заснування столиці Литовської Республіки.

Цей захід проводиться за ініціативи Посольства Литовської Республіки в Україні, спільно з Національною спілкою художників України, Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей.

Організаційно-методичне забезпечення і загальну координацію проведення Конкурсу здійснює Національна бібліотека України для дітей.

Обласні бібліотеки є координаторами проведення Конкурсу в областях.

Конкурс проводиться з 25 січня по 1 червня 2023 року у три тури:

перший – з 25 січня по 31 березня – на місцевому рівні у бібліотеках територіальних громад області;
другий – з 1 по 20 квітня – на обласному рівні в обласних бібліотеках для дітей;
третій (підсумковий) – з 21 квітня по 1 червня – на загальнодержавному рівні у Національній бібліотеці України для дітей.

Участь у Конкурсі беруть діти з України віком до 18 років у 3-х вікових категоріях:
— дошкільники та учні 1-4 класів;
— учні 5-7 класів;
— учні 8-11 класів

Для переможців Конкурсу кожної вікової категорії серед індивідуальних та колективних робіт встановлюються І, ІІ, ІІІ місця.

Учасники Конкурсу кожної вікової групи готують оригінальні малюнки, виконані будь-якими художніми засобами і техніками, формату А-3.

Переможці Конкурсу будуть оголошені 1 червня 2023 року у Міжнародний день захисту дітей та відзначені дипломами і пам’ятними призами від Посольства Литовської Республіки в Україні.

Роботи переможців першого туру надсилати до 15 квітня 2023 р. на адресу Чернівецької обласної бібліотеки для дітей : 58001, м. Чернівці, вул. Т. Шевченка, 29.

Детальніше про умови: Положення

 

Comments are closed.