Всеукраїнський конкурс плакатів до Всесвітнього Дня Землі «Майбутнє планети у наших руках!»

З 17 січня 2022 року стартує Всеукраїнський конкурс плакатів до Всесвітнього Дня Землі «Майбутнє планети у наших руках!»

Організатори конкурсу: Національна бібліотека України для дітей, Громадська Організація “Українська асоціація працівників бібліотек для дітей”, Державна екологічна інспекція України, Національна спілка художників України.

Обласні бібліотеки для дітей є спіорганізаторами Конкурсу та координаторами його проведення в областях.

 Умови Конкурсу:

1. У Конкурсі беруть участь діти 6-18 років у 2-х вікових категоріях:

  • – читачі-учні 1-5 класів;

  • – читачі-учні 6-11 класів. 

    2. На Конкурс у кожній віковій категорії приймаються індивідуальні роботи, а також колективні роботи, виконані виключно колективами творчих художніх студій та бібліотечних клубів за інтересами.

3. Конкурс проводиться з 17 січня по 22 квітня 2022 року у три тури:

перший – з 17 січня по 28 лютого на місевому рівні;

другий – з 1 по 15 березня – на обласному рівні;

третій (підсумковий) – з 16 березня по 22 квітня – на загальнодержавному рівні в НБУ для дітей.

 4.Учасники кожної вікової категорії готують плакат формату А3 у довільній графічній, живописній формах, виконаній будь-якими художніми засобами, який за змістом і жанром відповідає темі та містить авторське бачення щодо збереження природи на планеті, захисту нашого спільного дому – планети Земля.

5. Плакати, виготовлені учасниками місцевого рівня, направляються виключно до обласної бібліотеки для дітей з метою визанчення переможців.

6. Роботи надсилаються з коротким повідомленням про автора: прізвище, ім’я у називному відмінку, повна дата народження, домашня адреса (поштова), мобільний телефон для зв’язку (телефон батьків); для колективних робіт – назву гуртка, ПІБ його керівника, мобільний телефон для зв’язку.

7. Роботи переможців першого туру надсилати до 1 березня за адресою:

Чернівецька обласна бібліотека для дітей, вул. Т. Шевченка, 29, м. Чернівівці, 58001, тел. для довідок (0372) 52-60-41, 52-21-23

Детальніше про умови проведення Конкурсу читайте за посиланням:
https://chl.kiev.ua/default.aspx?id=8389
Запрошуємо до участі у Конкурсі!

Comments are closed.