“”Буковина читає дітям: зустріч з Зіркою Мензатюк

1 DSCN0670 DSCN0708 DSCN0712 DSCN0715 DSCN076726 травня 2017 року відбулось відкриття обласного книжкового фестивалю “БукФест”.
В Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей в рамках фестивалю “БукФест” та регіонального проекту “Буковина читає дітям” відбулась зустріч з українською дитячою письменницею, журналістом, членом Національної спілки письменників України Зіркою Захарівною Мензатюк.
На зустріч з письменницею до бібліотеки завітали вихованці Чернівецького притулку для дітей (директор Янчук Ж. С.), мистецького гуртка Любомири Зайцевої та читачі бібліотеки. Діти зачитували уривки з книжок Зірки Захарівни “Катрусині скрби”, “Чарівні слова”, “Зварю тобі борщику”, “Тисяча парасольок” та інших, а письменниця розповідала про те, як виникла кожна з цих збірок казок.
Вихованці гуртка Любомири Зайцевої разом зі своїми батьками підготували для Зірки Мензатюк подарунок – презентацію книги буковинського поета Степана Панчука “Весняний подих”, чим дуже потішили письменницю.
Привітати письменницю, до бібліотеки завітала, менеджер Видавничого Дому “Букрек” Бризицька Ольга Степанівна. Зірку Мензатюк і ВД “Букрек” пов’язує давня творча співпраця. Тут друкувались її чудові книжки: “Чарівні слова” “Катрусині скарби”, “Зелені чари”, “Дива українських храмів”. Чернівецька обласна бібліотека для дітей також тісно співпрацює з “Букреком” (генеральний директор Максимець Д. С.). Видавництво вже багато років є спонсором Всеукраїнського конкурсу “Найкращий читач України”, обласний тур, якого проходить в дитячій бібліотеці. Також в дитячій книгозбірні діє партнерській проект “Букрек пропонує – бібліотека популяризує”.
Ольга Степанівна побажала письменниці творчої наснаги і подякувала за співпрацю. Діти з Чернівецького притулку отримали у подарунок від ВД “Букрек” книги Зірки Захарівни Мензатюк “Чарівні слова” та “Дива українських храмів” з автографом письменниці.
Приємним сюрпризом для Зірки Мензатюк стала інсценізація одноїменної казки з її першої книги “Тисяча парасольок”, яку підготував ляльковий гурток Чернівецької обласної бібліотеки для дітей “Коли оживають ляльки”.
Спілкування з письменницею завершилось фотосесією та автографом на згадку.

 

Comments are closed.