На канікулах до бібліотеки!

Розпочалась пора довгоочікуваних всіма школярами літніх канікул. В школах почали працювати пришкільні табори.
На протязі багатьох років Чернівецька обласна бібліотека для дітей тісно співпрацює з пришкільними таборами нашого міста. Ще до появи нових інформаційних технологій в бібліотеці, табори активно відвідували бібліотеку, де отримували цікаву інформацію про різні свята та традиції нашого краю, приймали участь у вікторинах та конкурсах, відгадували прислів’я, приказки та загадки.
Але час не стоїть на місці, на допомогу бібліотекарям прийшли нові сучасні інформаційні технології, які допомагають у роботі з читачами.
За час літніх канікул бібліотеку активно відвідали такі пришкільні табори м. Чернівці: “Берегиня”( гімназія № 4), “Дивокрай” (ЗОШ № 2); “Школяр” (гімназія № 2); “Веселка” (гімназія № 5); “Дружба” (ЗОШ № 4); табір спецшколи № 3.
Для таборівців працівники бібліотеки підготували та провели цикл розважально-пізнавальних конкурсів та вікторин. Також дітей розважав гурток дитячої книгозбірні “Коли оживають ляльки”, інсценізувавши казки “Червона шапочка на новий лад”, “Дивне лисеня”(за мотивами казки В. Мельника) та інші.
Найбільшою втіхою для книголюбів стало перегляд улюблених мультсеріалів та пізнавальних передач про цікаві місця України, які транслювалися у бібліотечному мультсалоні.
Для читайликів-буковинчиків традиційно продовжує роботу Програма літніх читань, за якою підготовлені рекомендаційні списки літератури «Що читати влітку?», книжково-ілюстративна експозиція «Книги-ювіляри року», тематичні виставки дозвіллєвого характеру «Чудова країна – Дитинство», «Літо. Книга. Я – Друзі!», «Нові книги – нові друзі», «Книги в літньому рюкзаку» та інші інформаційні матеріали.
Запрошуємо малюків та їх батьків до бібліотеки. Світ читання та пізнання і цікава книга чекає вас!1 2 4

Comments are closed.