Святий Миколай – довгоочікуваний гість.

Його чекають усі, а з особливим нетерпінням – діти. Ще задовго до свята малюки пишуть йому листи з детальними описами подарунків. Вважається, що Миколай є захисником усіх бідних та знедолених.

Щорічно, напередодні цього свята працівники Чернівецької обласної бібліотеки для дітей організовують різні конкурси і вікторини та власними силами готують подарунки «від Миколая» для вихованців Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи № 3 для дітей із особливими потребами.
Цього року вихованців спеціальної школи № 3 до бібліотеки прийшли привітати учні 1-Б класу гімназії № 3 (класовод – Горинюк М. В.), які підготували вірші та пісню. Працівники відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Сергійчук Ю. та Козак Ю.. розповіли дітям про новорічні свята та задіяли всіх читайликів у веселих новорічних іграх: “Зроби сніговика з вати”, “Продовжи новорічний вислів”, тощо.
Учні 3-4 класів спеціальної ЗОШ № 3 (керівники: Грибюк С. М., Луців Т. І., Маринчук В. І.) отримали також солодкі подарунки-пакунки на Миколая, від школярів гімназії № 3 та працівників дитячої бібліотеки. Всіх потішив мультик про хлопчика, який дуже переймався, чи отримає він подарунки від Святого Миколая. Свято завершилось фотосесією книголюбів біля бібліотечної красуні-ялинки.

Comments are closed.