Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули-2023»

 • Вже всьоме стартував Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули».
 • Організаторами Конкурсу є: Національна секція Міжнародної ради з дитячої книги (UA IBBY), Національна спілка письменників України, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», Національна бібліотека України для дітей. Організаційно-методичне забезпечення Конкурсу здійснює Національна бібліотека України для дітей.
 • Мета Конкурсу — сприяння формуванню у дітей та підлітків патріотичних почуттів — любові до рідної природи, краю, Батьківщини; прищеплення любові до рідної мови; розвиток естетичної свідомості, здатності до творчої самореалізації, створення умов для реалізації творчих здібностей та талантів дітей.

Умови Конкурсу

 1. У Конкурсі беруть участь діти з усіх областей України у 2-х вікових категоріях:
  читачі-учні (вихованці) 11-13 років;
  читачі-учні (вихованці) 14-18 років.

 2. Конкурс проводиться у 7 номінаціях:

  o «Знайомтеся — це ми!»
  o «Моя Україна: з вірою у Перемогу»
  o «Природа — джерело натхнення та краси»
  o «І в кожному із нас уже живе філософ!»
  o «Моя майбутня професія»
  o «Безмежний світ моєї уяви»
  o «Далі буде? Ні, «далі» — вже є!»

 3. Конкурс проводиться з 1 червня по 15 листопада 2023 року у два тури:

  перший – з 1 червня по 15 вересня на обласному рівні;

  другий, підсумковий – з 15 вересня по 15 листопада в місті Києві.

 • Учасники Конкурсу кожної вікової категорії готують прозовий або поетичний твір, який за темою відповідає певній номінації.

 • Творчі роботи учасників обласного туру надсилаються в електронному вигляді на електронну адресу Чернівецької обласної бібліотеки для дітей до 10 вересня 2023 р.: childlibbuk@ukr.net

  Вимоги до роботи:

обсяг не більше 8 сторінок у форматі Microsoft Word або RTF, шрифт – Times New Roman (12 розмір); міжрядковий інтервал — 1,5; усі поля – 1,5 см, сторінки формату А4, без ілюстрацій та додаткового оформлення

Учасники-автори зазначають свої дані (ПІБ, вік, домашню адресу, контактний телефон) на останній сторінці конкурсної роботи (документ у формат Microsoft Word або RTF) та додатковим вкладенням (окремим файлом у форматі JPG) прикріплюють своє портретне фото.

Детальнше про конкурс: https://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=10717

Comments are closed.