Практичний семінар «Бібліотечний простір для дітей: читаємо, творимо, розвиваємо, надихаємо, підтримуємо, волонтеримо» для спеціалізованих бібліотек для дітей області, дитячих секторів обслуговування та публічних бібліотек ТГ області

8 червня, за сприяння Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації у Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей відбувся практичний семінар «Бібліотечний простір для дітей: читаємо, творимо, розвиваємо, надихаємо, підтримуємо, волонтеримо» для спеціалізованих бібліотек для дітей області, дитячих секторів обслуговування та публічних бібліотек ТГ області.

🔰Із вітальним словом до учасників заходу звернулась начальниця управління культури – Олена Боднар.
🔰У семінарі взяли участь: Тетяна Кузілова, завідувачка відділу науково-методичної роботи та бібліотечного маркетингу Національна бібліотека України для дітей , яка розповіла про роботу бібліотек для дітей в умовах воєнного часу; про співпрацю з бібліотеками, позитивний метод з каністерапії, читання з собаками розповіла каністерапевт, регіональний координатор FOUR PAWS Антоніна Гошовська ; про психологічну підтримку дітей ВПО і співпрацю з бібліотеками розповіла Юлія Маланюк, консультант з питань захисту дітей Міжнародної гуманітарної організації Save the children. Також до семінару долучилась Ганна Булгакова, головна редакторка департаменту дитячої літератури Видавництво “Ранок” , яка розповіла про те, які книги допоможуть дітям краще подолати наслідки стресу, пережити, побороти страх, пов’язаний з війною.
🔰Про роботу у воєнний час, роботу з дітьми ВПО, нові дитячі простори, цікаві форми роботи, волонтерство та інший цікавий досвід розповіли присутнім колеги-бібліотекарі: Семенко Людмила, завідуюча міською спеціалізованою бібліотекою-філією Хотинської міської ради; Тамара Требик, завідувач структурного підрозділу “Публічна бібліотека с. Лівинці” КЗ “Центр культурного простору” Лівинецької сільської ради; Ольга Ямбор, завідуюча бібліотекою-філією для дітей Вижницької міської ради; Марія Фоминова, в.о. директора КУ “Горбівська публічна бібліотека”Острицької ТГ; Ніна Яворська, завсектором обслуговування дітей КУ “Новоселицька публічна бібліотека” Новоселицької міської ради ; Галина Ніколаїшина, бібліотекар Центральної дитячої бібліотеки КБУ “Чернівецька централізована бібліотечна система”.
🔰Про роботу Чернівецької обласної бібліотеки для дітей у воєнний час розповіла директор Аліна Біла, яка всім подякувала бібліотечним фахівцям за віддану роботу з читачами-дітьми у цей складний час, створення для них комфортних, безпечних умов та популяризацію української книги.
🔰Мета заходу: співпраця бібліотеки з міжнародними, громадськими організаціями та обмін досвідом роботи у воєнний час.
🔰Також представники дитячих бібліотек області отримали цінні подарунки.
🔰 Модерувала захід Рудая Ірина, заступник директора з наукової роботи Чернівецької обласної бібліотеки для дітей.

Бібліотека – простір для читання, навчання, творчості, психологічного розвантаження та соціальної адаптації (програма практичного семінару)

Comments are closed.