Всеукраїнський конкурс дизайнерських проєктів «Моя нова бібліотека»

1Всеукраїнський конкурс дизайнерських проєктів «Моя нова бібліотека» проходить у три етапи з 10 березня по 30 вересня 2023 року.

Конкурс є відкритим творчим змаганням дітей середнього і старшого шкільного віку з усіх регіонів України з метою створення моделі сучасних бібліотек для дітей, що відповідають потребам місцевої громади.

Організатори: Національна бібліотека України для дітей та ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей» у партнерстві з Національною спілкою художників України за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Положення: https://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=10548

Умови:

 1. У Конкурсі беруть участь читачі-учні 8-11 класів;

 2. На Конкурс приймаються індивідуальні та колективні роботи — оригінальні дизайнерські проєкти, які містять авторське бачення щодо оновлення простору дитячих бібліотек.
 3. Конкурс проводиться з 10 березня по 30 вересня 2023 року у три етапи:

  • перший — з 10 березня по 28 липня на місцевому рівні;
  • другий — з 31 липня по 25 серпня — на обласному рівні;
  • третій (підсумковий) — 26 серпня по 30 вересня — на загальнодержавному рівні в НБУ для дітей.

Вимоги до проєктів:

 1. Номінація «Графічні проєкти»: виконані на аркушах формату А3 у довільній техніцікреслення, ескіз приміщення, гравюра, малюнок фарбами, олівцями, фломастерами чи іншими засобами, — які найкраще, на погляд автора, передають зображення приміщення новітньої бібліотеки для дітей.
 2. Номінація «Цифрові проєкти»: графічні цифрові зображення інтер’єру чи екстер’єру з високою роздільною здатністю (оптимально 1920×1080 пікселів на дюйм), створені за допомогою графічних редакторів (наприклад, Аdobe Photoshop, Adobe InDesign, Paint та ін.) або програм дизайну інтер’єру (наприклад, planner5d.com, roomtodo.com, homestyler.com тощо).
 • Номінація «3D-аплікація»: проєкт приміщення бібліотеки чи його частини (холу, читального залу, книгосховища, чогось, що б виконавець хотів бачити у сучасній бібліотеці), виконаний власноруч за допомогою будь-яких матеріалів із використанням готових деталей, об’ємом не більше, ніж 50х50х50 см.
 • Проєкт кожної номінації може супроводжуватися текстом-поясненням авторського бачення у довільній формі обсягом до однієї сторінки А4 у паперовому чи електронному вигляді.

Проєкти надсилаються з коротким повідомленням про автора: прізвище та ім’я у називному відмінку; дата народження; домашня адреса; контактний телефон (власний або батьків); для колективних робіт — додати прізвище, ім’я, по батькові керівника або одного з батьків, мобільний телефон для зв’язку.

 • Готові проєкти, виконані учасниками місцевого рівня у номінаціях “Графічні проєкти” та “ЗD-аплікація”, бібліотекарі, класні керівники або законні представники (в т.ч. батьки) групи учасників направляють разом із протоколами до обласного журі (Чернівецька обласна бібліотека для дітей, вул. Т. Шевченка, 29, 58001), а проєкти, виконані у номінації “Цифрові проєкти” разом з протоколами надсилати на електронну адресу: childlibbuk@ukr.net.

 • Роботи переможців першого етапу надсилати на адресу Чернівецької обласної бібліотеки для дітей до 20 серпня 2023 р.

Comments are closed.