Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Незалежна і єдина — моя Україна!»

загруженоЗ нагоди 30-річчя від Дня проголошення незалежності України Національна бібліотека України для дітей розпочинає Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Незалежна і єдина — моя Україна!».

До участі запрошується кожна дитина з України, яка може проявити свій талант в одній із трьох категорій: малюнок; вишивка; аплікації.

Деталі проведення Конкурсу читайте у Положенні на сайті бібліотеки: https://chl.kiev.ua/novunu/2021/210316/9511/ПОЛОЖЕННЯ.pdf

Запрошуємо до участі!

Осоновні умови:

1. Організаторами Конкурсу є Національна бібліотека України для дітей (далі — НБУ для дітей), Національна спілка художників України, Видавництво «Vivat», ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» та Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

2. Обласні бібліотеки для дітей є співорганізаторами Конкурсу та координаторами його проведення в областях.

3. До участі у Конкурсі запрошуються діти віком 6-18 років.

4. Конкурс проводиться у трьох категоріях: малюнок; вишивка; аплікації.

5. Тематичними напрямами для підготовки конкурсних робіт є: історія України, її героїчне минуле і сьогодення; події і постаті у боротьбі за незалежність, національні традиції; державні символи.

6. Учасники Конкурсу готують конкурсну роботу, яка за змістом і жанром відповідає загальній ідеї Конкурсу, дотримуючись наступних вимог:

у категорії «Малюнок» — малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, фарбами чи фломастерами, у форматі А3;

– у категорії «Вишивка» — роботи на тканині, використовуючи різні техніки вишивання у довільному форматі;

– у категорії «Аплікація» — роботи з використанням будь-яких круп, насіння та додаткових природних матеріалів у форматі А4 або А3 — роботи із застосовуванням будь-яких технік квілінгу у вигляді панно на папері, тканині, пластику або дереві.

7. Конкурс проводиться з 1 березня по 24 серпня 2021 року у три тури: перший — з 1 березня по 31 травня на місцевому рівні; другий — з 1 червня по 10 липня на обласному рівні; третій — з 11 липня по 24 серпня підсумковий в НБУ для дітей.

8. Критерії оцінки робіт: відповідність умовам та вимогам конкурсу; виразне образно-асоціативне вирішення основної ідеї конкурсу; повнота розкриття теми; естетичність та оригінальність рішень; нестандартність обраних матеріалів та технічних прийомів; гармонійність і масштабність елементів.

8. Роботи надсилаються із зазначенням назви та обов’язковим коротким повідомленням про автора: прізвище, ім’я, дата народження, домашня адреса, контактний телефон (власний або батьків); для колективних робіт додати ПІБ та контактний телефон керівника гуртка або студії.

9. Визначення та відзначення переможців Конкурсу

10. Конкурсні роботи оцінюються у трьох вікових групах:

– читачі-учні 1-4 класів;

– читачі-учні 5-8 класів;

– читачі-учні 9-11 класів.

11. Обласні журі Конкурсу до 10 липня 2021 року підводять підсумки та визначають по одному переможцю кожної вікової групи серед індивідуальних та колективних учасників у кожній категорії, у категорії «Аплікація» за двома напрямами.

12. Роботи переможців другого туру надсилаються разом із протоколами до головного Організаційного комітету (03190, м. Київ, вул. Януша Корчака, 60, Національна бібліотека України для дітей) із поміткою Всеукраїнський конкурс 4 дитячої творчості «Незалежна і єдина, будь навіки, Україно!» не пізніше 13 липня 2021 року. Дата визначається за позначкою на поштовому штемпелі. Роботи, надіслані пізніше вказаної дати, не розглядаються.

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ, ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ТУРУ!
ЧЕКАЄМО ВАШІ РОБОТИ ЗА АДРЕСОЮ: ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ,
М. ЧЕРНІВЦІ, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, 29. 58001

 

 

Comments are closed.