Всеукраїнський тиждень дитячого читання у буковинчиків

Рисунок322 березня в Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей стартував Тиждень дитячого читання  Мандрівкою дитячої книги головною вулицею міста Чернівці, Панською. Працівники дитячої книгозбірні, Сергійчук Юлія та Гаращук Аня, знайомили малих буковинчиків та їх батьків з цікавими дитячими книгами. Після завершення карантину чекаємо книголюбів у бібліотеці!

Пропонуємо ознайомитись із заходами, які відбудуться в онлайн або офлайн-форматі в Чернівецькій обласній бібліотекці для дітей в рамках Тижня дитячого читання.

Цьогоріч Всеукраїнський тиждень дитячого читання розпочнеться 23 березня урочистостями у місті Чернігів на базі Чернігівської обласної бібліотеки для дітей. У гості на святкову подію «Книжки читай — успіху досягай!» до чернігівських читачів завітають представники Міністерства культури та інформаційної політики України, генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Гордієнко Алла Іванівна, представники місцевої влади, чернігівські письменники Надія Галковська, Олена Конечна, Маргарита Бордонос, Василь Буденний. Більш детально про заходи Веукраїнського масштабу, до яких також долучаться і читачі Чернівецької обласної бібліотеки для дітей читайте на сайті НБУ для дітей за посиланням: Всеукраїнський тиждень дитячого читання -2021

 

Comments are closed.