Калейдоскоп осінніх бібліозаходів

Хоч незабаром зима потішить нас такими чудовими святами, як Святого Миколая, Новий рік та Різдво та хочеться пригадати осінні заходи, які відвідали читачі Чернівецької обласної бібліотеки для дітей!

У жовтні учні 3-Б класу гімназії № 3 з нагоди Всесвітнього дня тварин збагатили себе інформацією про життя тварин. Цікаві факти та відео про братів наших менших підготували працівники відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів.

 

Поширеною формоб роботи в бібліотеці є – ексукрсії для користувачів книгозбірнею, знайомства з правилами поводження з книгою. Помандрувати дитячою книгозбірнею та погортати сторінки книжок виявили бажання читачі-учні: 2-Б класу (класовод – Макеєва А. Г.) та 2-В класу (класовод – Бобер Л. О.) НВК “Соломон”; 2-Б класу (класовод – Руссу Т. Д) та 2-В класу ЗОШ № 2 (класовод – Шкраба О. І.) ЗОШ № 2. Під час екскурсії діти прийняли участь  у бібліотечному етюді “Світ у сяйві не впізнати саду і городу: то Покрова – світле свято нашого народу” та подвились відеоролик про козаків та “Як твориться книга”. Також бібілотекарі розважили дітей різними вікторинами та іграми.

Учні 3-Б класу ЗОШ № 4 (класовод – Коровіна А. Г.) прийняли участь у патріотичному квесті “Незвичайні пригоди козаків”, завдяки якому вивчили про традиції та звичаї українського козацтва.

Гарне свято влаштували для бібліотекарів книголюби, учні 3-А класу ЗОШ № 33 (класовод – Папущак У. В.). Завітавши на екскурсію до книгозбірні, діти підготували пісню про книжку, декламували вірші про бібліотеку та намалювали ілюстрації до казок відомих зарубіжних письменників та розповіли цікавинки про них.

 

Для учнів 3-Б класу гімназії № 5 (класовод – Гаврилюк Н. І.) бібліотекарі підготували театралізовану виставу за мотивами казки Г. К. Андерсена “Снігова королева” та провели бесіду “Осінь барвиста, щедра і мила знов урожаєм усіх пригостила!”

Осінь багата на свята, кожен місяць несе сюрпризи та тішить читачів різнобарвям книжок. Завітайте до дитячої книгозбірні, пориньте у світ нових і захоплюючих книг!

Comments are closed.